Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Препарат, який ставить на ноги хворих на Covid-19 за шість днів

Автор:

|

Квітень 18, 2020

|

Рубрика:

Препарат, який ставить на ноги хворих на Covid-19 за шість днів

Для боротьби з пандемією у Сполучених Штатах проводять клінічні випробування препарату remdesivir. Дослідники заявили про попередні хороші показники. Про це повідомляє CNN. Пацієнти з коронавірусом, котрі отримували експериментальні ліки, швидко одужали. Більшість із них за лічені дні змогли виписатися з лікарні та піти додому. У кожного з них виявили гострі респіраторні симптоми та високу температуру. Але менш ніж за тиждень їх виписали.
«Найкращі новини в тому, що більшість наших пацієнтів вже виписалися, і це прекрасно. Лише двоє пацієнтів померли», — поділилася Кейтлін Маллен, інфекціоністка з Університету Чикаґо, котра очолює клінічні випробування препарату.
Національний інститут охорони здоров’я США розпочав випробування кількох препаратів, які потенційно можуть допомогти боротися з Covid-19. Remdesivir є серед них. Препарат розробила компанія Gilead Sciences. Його випробовували проти еболи, але не надто успішно. Однак низка досліджень на тваринах виявила, що ліки можуть бути ефективними в боротьбі зі схожими на Covid-19 коронавірусами, зокрема, з SARS і MERS.
У лютому ц. р. Всесвітня організація з охорони здоров’я повідомила, що remdesivir потенційно може допомогти боротися з теперішньою пандемією. «Більшість наших пацієнтів були важкими. І більшість із них через шість днів пішли додому. Це нам каже, що тривалість терапії має вкладатися в десять днів», — заявила д-р Маллен.
Однак клінічні випробування не містили контрольну групу. Видання пояснює, що в контрольній групі аналогічні пацієнти препарат не отримують. Це дозволяє лікарям збагнути, наскільки ефективні ліки, які вони випробовують.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply