Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Препарат від Covid-19 може вплинути на психіку Трампа

Автор:

|

Жовтень 12, 2020

|

Рубрика:

Препарат від Covid-19 може вплинути на психіку Трампа
Дональд Трамп

Ліки, які приймає президент США від коронавірусу, можуть відбитися на його психічному здоров’ї й адекватності рішень, зокрема, про застосування ядерної зброї. Про це пише газета The New York Times. На думку експертів, після інфікування схильність господаря Овального кабінету до непередбачуваних вчинків і заяв помітно погіршилася.
У статті згадують про препарат дексаметазон, яким лікують американського лідера. Цей стероїд може викликати в людини почуття ейфорії, раптові припливи енергії, відчуття невразливості — симптоми всіх цих станів видання побачило в поведінці Дональда Трампа під час перебування у військовому госпіталі.
«Проблема полягає в тому, що дексаметазон здатен перетворити людину на параноїка або одержимого. Ми не знаємо, скільки цього препарату йому дали. Якщо він посеред ночі накаже, а його ніхто не зупинить, все буде залежати від готовності його військового помічника не передати наказ за призначенням і від готовності конкретного чергового в центрі військового командування не прийняти наказ до виконання», — зазначив Віпін Наранґ, професор Массачусетського технологічного інституту.
Його підтримав Ганс Крістенсен, директор проєкту інформованості про ядерні озброєння у Федерації американських вчених у Вашинґтоні. «Ядерної кнопки не повинен торкатися палець президента, який приймає ліки», — вважає він. У Білому домі цю інформацію коментувати відмовилися.
Як повідомляв «Міст», Дональд Трамп не хоче звільняти Овальний кабінет у разі поразки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply