Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Портрет Лукашенка з автоматом повісили в Палаці незалежності

Автор:

|

Вересень 06, 2021

|

Рубрика:

Портрет Лукашенка з автоматом повісили в Палаці незалежності

Олександр Лукашенко, нелегітимний президент Білорусі, розповів, що серед подарунків на день народження отримав картину, яку написала донька одного зі співробітників Служби безпеки республіки. На картині Лукашенко зображений з автоматом в руках, її вже виставили в Палаці незалежності.
На картині зображений момент, коли Лукашенко в серпні минулого року під час багатотисячної акції протесту в Мінську прилетів на гвинтокрилі до своєї резиденції з автоматом у руках. Його супроводжував озброєний молодший син Микола.
Пізніше диктатор пояснив появу в такому вигляді тим, що його прес-секретар та охорона побоювалися снайперського вогню, коли він здійснював обліт Мінська на гелікоптері під час акцій протесту. «Де я бігав із Колею з автоматом, — описав Лукашенко сюжет картини, — Це такий був важливий у моєму житті момент. Я, звісно, не фахівець у мистецтві, але мені ця картина сподобалася».
Наталія Ейсмонт, прес-секретар узурпатора, розповіла, що картину дівчинка намалювала без будь-якого замовлення за власним велінням душі. Робота над полотном тривала близько пів року.
Як повідомляв «Міст», Лукашенко погрожував своїм громадянам автоматом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply