Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Поплічнику нацистів відмовили у припиненні справи про депортацію

Автор:

|

Квітень 26, 2021

|

Рубрика:

Поплічнику нацистів відмовили у припиненні справи про депортацію
Гельмут Оберлендер

Канадський суд відмовився припиняти на необмежений час розгляд справи про депортацію Гельмута Оберлендера. «Я дійшов висновку, що суд не повинен розглядати рішення п. Оберлендера і не повинен приймати рішення на користь постійної припинення розгляду справи», — заявив суддя Денис Гаскон.
За його словами, Гельмут Оберлендер вимагає призупинити справу на постійній основі, заявляючи, що влада оприлюднила деталі і порушили судові процедури. Суд же, своєю чергою, вважає, що ці скарги необхідно розглянути та вирішити в адміністративному порядку. Скільки на це піде часу, суддя не уточнив. Якщо ж п. Оберлендер не буде задоволений підсумками розгляду, він може оскаржити їх у суді.
Нагадаємо, що 97-річний колишній есесівець Оберлендер причетний до розстрілу 1942-го 27 тис. осіб у Ростовській області Росії. Він також був перекладачем у нацистському підрозділі, який організував убивство 214 вихованців дитбудинку в Єйську й інші злочини. Раніше Гельмута Оберлендера позбавили канадського громадянства на тій підставі, що він не згадав у імміґраційних документах про службу в нацистів. Етнічний німець, народжений в Україні, фігурує в списку десяти найбільш розшукуваних і ще не живих нацистських злочинців Центру Симона Візенталя.
Як повідомляв «Міст», США вислали екс-охоронця нацистського концтабору.

Діана Коваліва

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply