Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Зник один із найзаможніших на планеті

Автор:

|

Січень 05, 2021

|

Рубрика:

Зник один із найзаможніших на планеті
Джек Ма

Джек Ма, засновник однієї з найбільших китайської бізнес-імперій Alibaba та найбільший багатій Китаю, більше двох місяців не з’являється на публіці. Це сталося після того, як у ході свого виступу в Шанхаї критикував китайські державні банки і економічні регулятори, порівнявши їх зі ломбардами.
Мільярдер пропустив фінал телевізійне шоу «Бізнес-герої Африки», в якому визначали десятьох учасників, яким Фонд Джека Ма виділить по 1,5 млн USD на реалізацію їхніх підприємницьких ідей. Його місце серед суддів зайняла Люсі Пен, співзасновниця Alibaba.
На тлі напруженості у взаєминах із китайською владою п. Ма різко знизив активність у соціальних мережах. В його особистому акаунті в Twitter остання публікація вийшла 10 жовтня, в акаунті його благодійної організації — 30 листопада. Хоча раніше бізнесмен міг писати по кілька твітів на день.
За даними The Wall Street Journal, китайська влада має намір посилити контроль за бізнесом Ма, змусивши розділити Ant Group, фінансовий підрозділ Alibaba Group. Водночас влада не озвучує свої вимоги прямо, а звертаються до керівництва компанії зі закликом «розуміти необхідність реформування бізнесу».
Як повідомляв «Міст», китайці хочуть повністю асимілювати всіх мусульман у країні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply