Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Померла солістка дуету Baccara

Автор:

|

Вересень 13, 2021

|

Рубрика:

Померла солістка дуету Baccara
Крістіна Севілья та Марія Мендіола

Іспанська співачка Марія Мендіола, відома за популярним гуртом 1980-х Baccara, померла у віці 69 років. Про це повідомила її колега по колективу Крістіна Севілья. «Можу лише дякувати за всю ту любов, що ти подарувала мені», — написала вона в соціальній мережі. Марія померла в Мадриді в оточенні членів своєї сім’ї. Причину смерті не уточнюють.
Марія Мендіола і співачка Майте Матеос об’єдналися в дует 1977-го, коли обидві танцювали фламенко на острові Фуертевентура. Спершу виконували пісні інших колективів, а найбільшу популярність їм принесла пісня Yes Sir, I Can Boogie. Також Baccara виступала на «Євробаченні» 1978 року, представляючи там Люксембург.
На початку 1980-х дует розпався на ґрунті творчої розбіжності, після чого Матеос стала виступати з іншими партнерками. Після нетривалої перерви в роботі Мендіола також повернулася на сцену і, як і колишня напарниця, намагалася використовувати бренд Baccara, виступаючи з іншими вокалістами. 2011-го Мендіола взялася співпрацювати з Крістіною Севільєю, колишньою партнеркою Матеос, тож саме цей дует продовжував гастролювати під назвою Baccara донедавна.
Як повідомляв «Міст», помер Жан-Поль Бельмондо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply