Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Померла Олівія Ньютон-Джон

Автор:

|

Серпень 10, 2022

|

Рубрика:

Померла Олівія Ньютон-Джон
Олівія Ньютон-Джон

Померла Олівія Ньютон-Джон, популярна австралійська співачка й акторка. Вона померла у віці 73 років після тривалого онкологічного захворювання, з яким боролася близько 30 років. Про це повідомив Джон Істерлінґ, чоловік артистки.
Свої останні дні знаменитість провела на ранчо в Південній Каліфорнії серед близьких. «Більше 30 років Олівія була символом тріумфів і надії, розповідаючи про свій шлях боротьби з раком молочної залози. Просимо всіх поважати приватне життя сім’ї в цей дуже тяжкий час», — зазначив він.
Замість квітів сім’я зірки попросила шанувальників пожертвувати кошти на фонд Олівії Ньютон-Джон, який спеціалізується на дослідженні ракових пухлин. Онкологію в актриси діагностували тричі — 1992-го, 2017-го та 2018 року. Раніше їй допомагала хіміотерапія.
Олівія Ньютон-Джон вважається однією з найпопулярніших акторок і співачок 1970-х. 1974-го вона представляла Велику Британію на пісенному конкурсі «Євробачення» з піснею Long Live Love і посіла четверте місце. Також зірка чотири рази була удостоєна престижної нагороди «Ґреммі». Свою найбільшу популярність вона здобула завдяки ролі Сенді в культовому мюзиклі «Бріолін», де зіграла разом із відомим Джоном Траволтою. Крім того, 1979 року Олівія отримала Орден Британської імперії з рук королеви Єлизавети II.
Як повідомляв «Міст», померла Руслана Писанка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply