Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Помер Кен Генслі

Автор:

|

Листопад 06, 2020

|

Рубрика:

Помер Кен Генслі
Кен Генслі

На 75-му році життя помер британський рок-музикант, клавішник, гітарист, співак, автор пісень і продюсер Кен Генслі. Найбільшу популярність він отримав як учасник групи Uriah Heep (1969-1980). Про це повідомив брат музиканта, проте причину смерті не назвав.
Творчість Кена Генслі справила величезний вплив на рок-музику. Візитівкою композитора та музиканта стали пісні Free Me, Sympathy, Easy Livin’, Stealin’, The Spell, Lady In Black, Look At Yourself і July Morning. Кен Генслі двічі відвідував Львів. 2014 року він дав концерт у Львівській філармонії. Останнім часом жив в Іспанії. Саме там його й поховають.
Кен Генслі народився 24 серпня 1945-го в Пламстеді, на південному сході Лондона. У 12 років почав освоювати гітару, користуючись самовчителем Берта Відона. Свій перший концерт дав у залі заводу Ментмор у вересні 1960 року. Потім був учасником місцевих гуртів.
Наприкінці 1969-го прийняв пропозицію Пола Ньютона приєднатися до Spice, яка незабаром змінила назву на Uriah Heep, а Генслі став основним автором групи. Він приносив у студію базові ідеї, пісенні структури. «В основному, я писав пісні за допомогою гітари, бо ми багато гастролювали і в ті дні не існувало портативних клавішних, які можна було б для цієї мети використовувати», — розповідав музикант.
Участь в Uriah Heep принесла мультиінструменталісту світову славу. Своїм улюбленим періодом в історії гурту Кен називав час роботи над альбомом Demons and Wizards, коли всі музиканти були дуже згуртовані.
Як повідомляв «Міст», нещодавно помер колишній бас-гітарист AC/DC.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply