Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Помер Герно Сваровскі

Автор:

|

Січень 25, 2021

|

Рубрика:

Помер Герно Сваровскі
Герно Сваровскі

«Король кристалів» Герно Ланґес-Сваровскі помер від важкої хвороби у віці 78 літ. Упродовж 35 років він керував компанією на етапі найбільшого зростання бренду, поки той не перетворився на розкіш.
Праправнук засновника Даніеля Сваровскі народився у Ваттенсі в Тіролі (Австрія) 1943-го, а в 24 роки увійшов до правління сімейного бізнесу, сприяючи подальшому розвитку бренду не лише в сувенірному секторі, але й серед прикрас.
Герно Ланґес-Сваровскі зміг із пристрастю та майстерністю продовжувати провідний сімейний бренд дроблених кристалів, який заснував його прадід Даніель Сваровскі у другій половині ХІХ ст., а потім передав трьом своїм дітям: Фріцу, Вільгельму й Альфреду.
1974-го, коли компанія зіштовхнулася з різким падінням продажів після різкого падіння цін на нафту, Герно перебрав її керівництво від близько 200 членів сім’ї разом із Крістіаном Швеберґером-Сваровскі та братами Гельмутом і Герхардом Сваровскі.
Через чотири роки разом із Крістіаном Швеберґером-Сваровскі придбав авіакомпанію Aircraft Innsbruck. Під його орудою 1979-го компанія розпочала виробництво кришталевих фігур Сваровскі, а у 1980-х поглинула американську ювелірну мережу Zale з тисячею крамниць, відкривши перший магазин у Нью-Йорку. 1995 року під його керівництвом також відкрили музей Kristallwelten у Ваттенсі, а Герно нагородили різними відзнаками. 2002-го він передав правління своєму синові Маркусу.
Як повідомляв «Міст», помер відомий американський тележурналіст Ларрі Кінґ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply