Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Помер Едді Ван Гален

Автор:

|

Жовтень 07, 2020

|

Рубрика:

Помер Едді Ван Гален
Едді Ван Гален

На 66-му році життя в лікарні Святого Іоанна в Санта-Моніці (штат Каліфорнія) помер Едді Ван Гален, американський гітарист нідерландського походження. Він помер від раку язика. Смерть Едді Ван Галена підтвердив і його син Вольфґанґ. «Не можу повірити, що повинен написати це, але мій батько Едвард Лодевейк Ван Гален програв цю тривалу й обтяжливу битву з раком», — написав він у Twitter.
Музикант помер в оточенні своєї родини: дружини Дженні, сина Вольфґанґа і брата Алекса. За останні 72 години його стан погіршився, лікарі виявили, що рак горла перемістився в мозок та інші органи. Едді Ван Гален боровся з раком понад десять років, нещодавно пройшов курс хіміотерапії. Впродовж п’яти років їздив на лікування до Німеччини.
Разом зі своїм братом, який грав на ударних, Едді заснував рок-гурт Van Halen. Він увійшов до Зали слави рок-н-ролу 2007-го і вважається одним з найкращих гітаристів усіх часів. Едді Ван Гален також входить у список «Сто найкращих гітаристів усіх часів за версією журналу Rolling Stone».
Як повідомляв «Міст», від коронавірусу помер засновник бренду Kenzo.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply