Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Помер барабанщик The Rolling Stones

Автор:

|

Серпень 25, 2021

|

Рубрика:

Помер барабанщик The Rolling Stones
Чарлі Воттс

На 81-му році життя помер Чарлі Воттс, барабанщик знаменитого британського рок-гурту The Rolling Stones. Про це повідомив аґент музиканта, який помер в лондонській лікарні в оточенні родини. Нещодавно гурт уперше вирушив у турне без Воттса, який переніс операцію. Ще 2004-го у музиканта діагностували рак горла, проте після лікування хвороба увійшла в стадію ремісії.
Чарльз Роберт Воттс народився 2 червня 1941 року у Лондоні. Спершу він навчався на графічного дизайнера, згодом став грати на ударних у стилі ритм-енд-блюз в одному з лондонських клубів, там і познайомився з Браяном Джонсом, Міком Джаґером і Кітом Ричардсом. 1963-го приєднався до The Rolling Stones. Також він є автором обкладинок деяких альбомів групи. 14 жовтня 1964 року Воттс побрався зі скульпторкою Ширлі-Енн Шеферд, з якою познайомився ще до того, як гурт став відомим. У них є донька Серафіна.
Між концертами Воттс жив у Долтоні, селищі на заході Девону, де вони з дружиною розводили коней. 2016-го він посів 12 місце в списку «100 найбільших барабанщиків всіх часів» за версією журналу Rolling Stone, а в списку 50 найкращих барабанщиків року за версією журналу Classic Rock займає десяте місце.
Як повідомляв «Міст», The Rolling Stones відзначив своє 50-річчя.

About Author

Meest-Online