Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Поліція затримала у Міннеаполісі водія, котрий в’їхав у натовп

Автор:

|

Червень 01, 2020

|

Рубрика:

Поліція затримала у Міннеаполісі водія, котрий в’їхав у натовп
Протести в Міннеаполісі

Американська поліція затримала водія, котрий в’їхав на вантажівці у натовп протестувальників. Інцидент стався в Міннеаполісі (штат Міннесота). Люди ледве встигли розбігтися, щоб не потрапити під колеса. Автомобіль зупинився, ледь не почавивши людей, після чого мітинґарі оточили його. Дехто спробував потрапити в салон вантажівки. Водія ушпиталили з травмами від обурених протестувальників.
Акції протесту через смерть Джорджа Флойда в Міннеаполісі тривають навіть після розгону демонстрантів співробітниками поліції. Місцеві жителі звинувачують у траґедії поліціянта, котрий при затриманні афроамериканця душив його, притиснувши до землі ногою.
Чоловіка запідозрили в тому, що розплатився фальшивою купюрою. На нього одягли кайданки і поклали на асфальт. У процесі затримання брали участь четверо правоохоронців. Один із них натиснув коліном на шию Флойда. Затриманий кричав, що йому важко дихати, але на це уваги не звертали. Незабаром Джорджа помер у лікарні, а Дональд Трамп поклав відповідальність за заворушення в Міннеаполісі на «радикальних лівих анархістів».
Як повідомляв «Міст», заворушення вже охопили більше десяти міст США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply