Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Поліція Торонто попереджає про грабунки

Автор:

|

Жовтень 01, 2020

|

Рубрика:

Поліція Торонто попереджає про грабунки
Зупинка Toronto Transportation Society

Поліція Торонто оголосила тривогу громадської безпеки у зв’язку з низкою вуличних пограбувань, що сталися в північно-східній частині Скарборо за останній тиждень. За даними поліції, чотири інциденти сталися між першою годиною ночі і шостою годинами ранку 24 вересня і 26 вересня в районі, що межує з Warden Avenue до Neilson Avenue і з Sheppard Avenue до Finch Avenue.
Щоразу жертв висаджували на автобусній зупинці Toronto Transportation Society або стояли там і чекали, коли до них під’їде автомобіль. Потім кілька чоловіків виходили з автівки й оточували жертву, перш ніж напасти на неї або погрожували ножем. Потім підозрювані обшукували жертву і відбирали її власність. Декотрі з жертв не завжди помічали наближення чоловіків.
Поліція просить людей підвищити свою пильність під час поїздок у ці години на громадському транспорті або при пересуванні пішки. За можливості, просять пересуватися з друзями і роззиратися на всі боки. Поліція не надала жодної інформації про кількість підозрюваних або їхні особи, всіх, хто має в своєму розпорядженні таку інформацію, просять контактувати з поліцією або працівниками правоохоронних органів.
Як повідомляв «Міст», на автобусній зупинці в Оттаві сталася траґедія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply