Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Поліція Сянгану затримала українця

Автор:

|

Січень 16, 2021

|

Рубрика:

Поліція Сянгану затримала українця
Поліція Сянгану

На острові Гонконґ затримали 29-річного громадянина України за підозрою в наданні допомоги 12 активістам під час їхньої втечі з Китаю на Тайвань у серпні минулого року. «Вісьмох чоловіків і трьох жінки у віці від 18 до 72 років затримали за підозрою в наданні допомоги правопорушникам, що є порушенням Кримінально-процесуального розпорядження, що передбачає максимальне покарання — десять років позбавлення волі», — повідомила газета South China Morning Post.
Українець працював в одному з ресторанів міста. На момент виходу статті чотирьох затриманих уже відпустили. За даними видання, всіх підозрюваних, котрі все ще перебувають під вартою (серед них і українець), незабаром мають звільнити під заставу.
Нагадаємо, що на антиурядових акціях у Сянгані 2019-го за спроби втечі на Тайвань заарештували 12 мітинґарів. Наприкінці грудня десятьом із них присудили тюремний термін від семи місяців до трьох років. Їх звинуватили в незаконному перетині кордону та в організації злочину. Ще двох затриманих у морі повернули в суд Сянгану, позаяк вони були неповнолітніми.
Як повідомляв «Міст», у Китаї прийняли резонансний закон про Гонконґ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply