Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Поки Навальний був у комі, в РФ заарештували його квартиру

Автор:

|

Вересень 26, 2020

|

Рубрика:

Поки Навальний був у комі, в РФ заарештували його квартиру
Олексій Навальний

Поки Олексій Навальний був у комі на його помешкання в Російській Федерації (РФ) наклали арешт. Про це повідомила Кіра Ярмиш, опозиційного політика. «Через тиждень після отруєння Навального, пристави-виконавці оголосили про заборону реєстраційних дій на його частку у квартирі в Мар’їно. Це означає, що квартиру не можна продати, подарувати або закласти. Тоді ж заарештували й рахунки Олексія», — розповіла вона.
Арешт наклали за позовом компанії «Московський школяр», яку пов’язують із Євгеном Пригожиним, «кухарем» Путіна. 2018 року Фонд боротьби з корупцією (ФБК), який очолює п. Навальний, випустив розслідування, в якому довели, що спалах дизентерії в школах і дитячих садах Москви пов’язаний із неякісним харчуванням, яке постачає компанія підприємця Пригожина.
У жовтні 2019-го суд стягнув на користь «Московського школяра» майже 88 млн RUR із Любові Соболь, продюсерки «Навальний Live», Олексія Навального і ФБК. Євген Пригожин зв’язок із «Московським школярем» заперечує, в серпні ц. р. він уклав із цією компанією договір уступки вимоги, і тепер опозиціонери винні 88 млн RUR самому бізнесмену.
Як повідомляв «Міст», Олексія Навального виписали з клініки «Шаріте».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply