Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Покарання за воєнні злочини невідворотне

Автор:

|

Квітень 11, 2022

|

Рубрика:

Покарання за воєнні злочини невідворотне
Ентоні Блінкен

2 квітня Ентоні Блінкен заявив Дмитру Кулебі, міністру закордонних справ України, що Сполучені Штати, їхні союзники та партнери продовжать притягувати до відповідальності винних у звірствах, скоєних у війні РФ проти України. Про деталі перемовин розповів Нед Прайс, представник Державного департаменту США. «Держсекретар наголосив на зусиллях Вашинґтона надати Україні необхідну підтримку для захисту від неспровокованої, невиправданої та жорстокої війни Росії», — поінформував він і додав, що п. Блінкен високо оцінив прихильність української держави до дипломатії, а також запевнив, що Сполучені Штати та союзники притягнуть до відповідальності всіх, хто зараз вчиняє звірства в Україні.
Того ж дня Меррік Гарленд, генеральний прокурор США, запустив оперативну групу KleptoCapture, яка має заволодіти активами тих, на кого накладені санкції США, і притягнути до відповідальності банки або криптовалютні біржі, які допомагають російським олігархам. Група націлена на активи, пов’язані з федеральними злочинами: літаки, яхти й елітну нерухомість заможних російських бізнесменів, які, можливо, були здобуті злочинною діяльністю і намагається конфіскувати їх у цивільному та кримінальному порядку.
Сенатори Майкл Беннет і Роб Портман внесли законопроєкт про перепрофілювання коштів зі заарештованих російських активів у фонд допомоги українським біженцям та відбудови України. Двопартійний законопроєкт передбачає передачу елітних предметів розкоші до надзвичайних фондів. Гроші від ліквідації активів, вилучених KleptoCapture, перекажуть в український фонд допомоги. Їх використають для підтримки українських біженців, відбудови України й інших зусиль. Фондом буде управляти Державний департамент за погодженням із Аґенцією з міжнародного розвитку.
А 4 квітня Джо Байден закликав притягнути Путіна до суду за воєнні злочини. Він заявив, що буде домагатися додаткових санкцій після повідомлень про звірства в Україні, зокрема, в Бучі.
Як повідомляв «Міст», три фронти Америки діють комплексно й узгоджено.

About Author

Meest-Online