Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Подружжя українців знайшли мертвим на острові Балі

Автор:

|

Травень 01, 2020

|

Рубрика:

Подружжя українців знайшли мертвим на острові Балі
Острів Балі

Двох українців знайшли мертвими на острові Балі в Індонезії в номері готелю, в якому проживали. Як розповів Сергій Погорельцев, директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України, інформацію отримали від доньки померлих. «Місцева поліція підтвердила факт смерті наших співвітчизників і почала слідчі дії», — зазначив він.
За словами дипломата, тіла померлих доправили до місцевого шпиталю, де їх перевіряють на наявність коронавірусу. Результати аналізів очікуються 3 травня. У випадку неґативного результату в лікарні проведуть автопсію для встановлення причин смерті українців.
Поліція не знайшла на тілах ознак насильницької смерті, відтак їх дезінфікували й евакуювали за протоколом Covid-19. Правоохоронців викликав персонал готелю, який помітив, що клієнти не виходили з номеру впродовж дня, та знайшов їх мертвими на підлозі.
Сергій Погорельцев також повідомив, що посольство підтримує контакт із індонезійськими правоохоронцями та медиками, а також родиною померлих для встановлення обставин смерті подружжя та організації їхньої репатріації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply