Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Після протестів підліток прибрав вулицю й отримав стипендію

Автор:

|

Червень 08, 2020

|

Рубрика:

Після протестів підліток прибрав вулицю й отримав стипендію
Антоніо Ґвінн

Американський школяр Антоніо Ґвінн побачив, що після протестів у його місті Баффало (штат Нью-Йорк) залишилося багато сміття і вирішив самостійно прибрати вулицю. 18-річний юнак узявся прибирати о другій годині ночі та продовжував пробити це десять годин. Пізніше на прибирання приїхала й група сусідів, але вони помітили, що хлопець уже виконав більшу частину роботи.
Парубок пояснив, що один із проспектів міста був заповнений склом та іншим сміттям, а він знав, що вранці безліч людей скористаються цією вулицею, щоб доїхати на роботу. Після того, як про допомогу Антоніо розповіли американські засоби масової інформації, громада вирішила йому віддячити.
Так, Метт Блок, один із небайдужих, подарував хлопцю свій червоний Mustang 2004 року випуску. Виявилося, що мати хлопця, котра померла два роки тому, також їздила саме на червоному Mustang. Тому подарунок був символічним. Інший підприємець вирішив надати Антоніо рік безкоштовного страхування авто.
Після закінчення старшої школи Ґвінн планував вступити до професійного училища, економлячи гроші на коледж. Але коли почули про історію підлітка в одному з коледжів Баффало, йому запропонували повну стипендію на навчання бізнесу у них.
Як повідомляв «Міст», Дональд Трамп передумав використовувати проти демонстрантів армію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply