Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Після операції Кім Чен Ин опинився у небезпеці

Автор:

|

Квітень 21, 2020

|

Рубрика:

Після операції Кім Чен Ин опинився у небезпеці
Кім Чен Ин

Сполучені Штати відстежують дані своєї розвідки про те, що Кім Чен Ин, лідер Корейської Народно-Демократичної республіки (КНДР), перебуває у серйозній небезпеці після проведеної йому операції. Про це із посиланням на джерело в американському уряді повідомляє CNN.
15 квітня північнокорейського лідера не було серед присутніх на святкуванні дня народження його дідуся Кім Ір Сена, засновника КНДР. А востаннє Кім Чен Ина бачили за чотири дні до того на засіданні уряду. Водночас, інше джерело підтвердило журналістам інформацію про стурбованість станом здоров’я лідера КНДР, проте наголосило, що ступінь серйозності загрози оцінити важко.
За даними ж південнокорейського порталу Daily NK, Кім Чен Ин відновлюється на своїй віллі після операції, перенесеної 12 квітня через кардіоваскулярне захворювання. За даними видання, стан здоров’я лідера КНДР нібито погіршився через ожиріння, перевтому та куріння.
Журналісти додають, що в Північній Кореї жорстко контролюють інформацію про лідера країни та членів його сім’ї, тому з’ясувати будь-що майже неможливо. Водночас, відсутність згадки про лідера країни у місцевих засобах масової інформації часто провокує чутки про стан його здоров’я.
Так, 2008 року через відсутність Кім Чен Іра на параді, присвяченому 60-річчю КНДР, з’явилися чутки про погіршення стану його здоров’я. Пізніше з’ясувалося, що в нього стався інсульт. Кім Чен Ин на понад місяць зник із поля зору 2014-го, повернувшись потім із ціпком. Пізніше південнокорейська розвідка повідомила, що йому видалили кісту зі щиколотки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply