Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Пілотний проєкт шкільних занять просто неба в Канаді

Автор:

|

Жовтень 12, 2020

|

Рубрика:

Пілотний проєкт шкільних занять просто неба в Канаді
Школа просто неба в Торонто

Упродовж кількох тижнів рада католицьких місцевих шкіл Торонто запускала пілотний проєкт у десятьох закладах освіти, намагаючись збагнути, чи є він можливим варіантом для створення більшої кількості місць для навчання дітей і водночас, намагаючись стримати поширення covid-19. До того ж це хороша можливість подихати свіжим повітрям. Схоже, ця ідея привертає все більше уваги.
Пілотний проєкт планують запустити ще вісім шкіл. Щоб його можна було втілити по всьому місту, рада просить додаткового фінансування, яке вже склало вже 100 тис. CAD.
У зв’язку зі збільшенням випадків зараження Covid-19 в Онтаріо та виникненням спалахів у багатьох школах проводити більше часу на вулиці може стати необхідністю, а не варіантом. У приміщенні мало місця для навчання, і навіть за санітарного дистанціювання багато батьків турбуються про безпеку дітей.
Намети, розташовані на подвір’ї школи, мають природну вентиляцію та дозволяють використовувати простір більш ніж одній групі учнів. Щодо періоду, коли стане холодніше, керівництво шкіл розглядає застосування обігрівачів та інших меблів, щоб діти могли ходити в школу і проводити час на свіжому повітрі.
Як повідомляв «Міст», Даґ Форд, прем’єр Онтаріо, відстоює необхідність відновлення навчання в школах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply