Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Перемишлю присвоїли відзнаку «Місто-рятівник»

Автор:

|

Серпень 09, 2022

|

Рубрика:

Перемишлю присвоїли відзнаку «Місто-рятівник»
Перемишль

Володимир Зеленський присвоїв місту Перемишль почесну відзнаку «Місто-рятівник». Це вже друге польське місто, яке таким чином відзначене українською владою. Першим був Ряшів. «Ця відзнака вшановує безпрецедентну солідарність місцевої влади, жителів і волонтерів Перемишля з українським народом, усебічну масштабну допомогу громадянам України, які вимушено залишили батьківщину внаслідок збройної аґресії РФ, а також вагому підтримку України в захисті її незалежності та суверенітету», — йдеться у документі.
Войцех Бакун, президент Перемишля, наголосив, що цю відзнаку присвоїли в день, коли Польща вшановує пам’ять жертв Волині. Також він зазначив, що Перемишль заслуговує на ще більші відзнаки. «Ефективна співпраця адміністрації, служб, волонтерів, компаній і приватних осіб дозволила всім нам стати авторами найбільшої роботи з гуманітарної допомоги, яку надало місто. Все частіше лунають голоси (зокрема, такі видатні особистості, як посол Сполучених Штатів Америки Марек Бжезінський), що Перемишль заслуговує на Нобелівську премію миру! У мене в цьому немає жодних сумнівів!», — підсумував він.
Зазначимо, прикордонне місто Перемишль стало першою зупинкою для українських біженців у перші тижні гарячої фази російсько-української війни. Тут знайшли притулок більше 1 млн українських громадян. Місто стало гуманітарним хабом для допомоги України.
Як повідомляв «Міст», відзначили 325-ліття приєднання перемишльської єпархії УГКЦ до Риму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply