Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Партія Саакашвілі програла вибори в Грузії

Автор:

|

Листопад 01, 2021

|

Рубрика:

Партія Саакашвілі програла вибори в Грузії
Михайло Саакашвілі

Партія «Єдиний національний рух» (ЄНР), яку заснував Михайло Саакашвілі, програла місцеві вибори в Грузії. Так, у 19 із 20 муніципалітетів (зокрема в п’ятьох самоврядних містах — Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, Поті та Руставі) з незначним відривом (від 2,1 % до 11 %) перемогли кандидати панівної політичної сили «Грузинська мрія».
Кандидат від ЄНР Гіоргій Харчілава переміг лише в Цаленджихському муніципалітеті на заході країни. На цьому тлі Давид Кіркітадзе, один із лідерів ЄНР, який балотувався в мери Руставі, звинуватив владу у фальсифікаціях і заявив, що його партія не визнає підсумки другого туру місцевих виборів. «Ми не приймемо підсумки виборів, нав’язані нам ґвалтівниками, і вживемо відповідних заходів, зокрема, гострий протест. Цей насильницький акт, вчинений владою, ніколи не буде визнаний демократичними виборами. Ми маємо намір боротися», — заявив він.
А Гіоргій Барамідзе, ще один лідер ЄНР анонсував початок жорсткого протесту та громадянської непокори владі в Грузії з 1 листопада. «У кожному місті ми встановимо намети перед держустановами. Щодня будуть акції протесту. Все це продовжитися доти, доки антинародна влада не піде з політичної сцени», — застеріг він.
Як повідомляв «Міст», Саакашвілі повернувся до Грузії й одразу опинився під арештом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply