Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Оприлюднили дані «чорних скриньок» збитого літака МАУ

Автор:

|

Серпень 24, 2020

|

Рубрика:

Оприлюднили дані «чорних скриньок» збитого літака МАУ
Залишки збитого літака МАУ

В Ірані офіційно опублікували дані з бортового самописця літака Міжнародних авіаліній України» (МАУ), який збили під Тегераном. Вони вказують, що пілоти управляли лайнером до останнього. Бортовий самописець припинив запис польотних даних о 6.14 ранку за місцевим часом через потрапляння уламків першої ракети в корпус літака. До вибуху літак летів у звичайних умовах.
«Чорна скринька» встигла записати всі звуки з кабіни пілотів упродовж 19 секунд після вибуху ракети. Перша ракета завдала серйозних ушкоджень літаку, але двигуни працювати не припинили. Екіпаж із трьох осіб, у т. ч. інструктор польотів, намагалися впоратися з керуванням літаком. Розмова пілотів свідчить про проблеми з електрикою, інструктор польотів порадив ввімкнути допоміжний блок живлення. Зсередини пасажирського салону не долинало жодних звуків, а розмови та реакція екіпажу свідчили про їхнє фізичне здоров’я в момент польоту.
Вплив другої ракети на літак неможливо проаналізувати через те, що запис у кабіні завершився через 19 секунд після вибуху, а друга ракета досягла літака щонайменше через 25 секунд після першої.
Як повідомляв «Міст», Іран відмовився платити МАУ за збитий лайнер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply