Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Опозиція Венесуели вирішила припинити бойкот виборів

Автор:

|

Вересень 03, 2021

|

Рубрика:

Опозиція Венесуели вирішила припинити бойкот виборів

Хуан Ґуайдо

Провідні опозиційні партії Венесуели вперше за три роки мають намір узяти участь у виборах. Альянс опозиційних партій «Круглий стіл демократичної єдності» (MUD) оголосив, що братиме участь у муніципальних і реґіональних виборах, призначених на 21 листопада. «Ми ухвалили це рішення після складного процесу внутрішніх обговорень, в якому брали участь місцеві, реґіональні та національні лідери», — заявили партії, що у своїй більшості є союзниками Хуана Ґуайдо, лідера опозиції.
Раніше опозиція бойкотувала президентські вибори 2018 року і парламентські вибори в грудні 2020-го, пояснюючи свою відмову масовими фальсифікаціями. Однак цього разу в MUD зазначили, що і тепер вони не очікують чесних виборів. «Але голосування — це відповідний привід для того, щоб зміцнити позиції громадян і підштовхнути (владу Венесуели. — Ред.) до вишення важкої кризи в країні — вільним проведенням президентських і парламентських виборів», — йдеться в заяві альянсу опозиційних сил.
У Венесуелі вже кілька років триває боротьба за владу між нелегітимний главою держави Ніколасом Мадуро і лідером опозиції Хуаном Ґуайдо. В січні 2019 року останній оголосив себе тимчасовим президентом Венесуели. Німеччина, США і ще понад 50 країн визнали його в цьому статусі. Попри тиск Вашинґтона та катастрофічну ситуацію в економіці, диктатор Мадуро залишається при владі, спираючись на підтримку з боку військових, а також Росії та Китаю.
Як повідомляв «Міст», у Венесуелі оголосили надзвичайний стан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply