Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

ООН зупинила постачання продовольства до Ефіопії

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

ООН зупинила постачання продовольства до Ефіопії
Стефан Дужаррік

Організація Об’єднаних Націй (ООН) призупиняє постачання продовольства до міст Дессі та Комболча в Ефіопії після пограбування складів Всесвітньої продовольчої програми. Про це повідомив Стефан Дужаррік, речника ООН. «Поодинокі крадіжки їжі переросли у масове пограбування складів за останні кілька днів, ймовірно, за участі солдатів Тиграйської армії», — заявив він.
За словами спікера, в м. Комболча вкрали багато життєво необхідних продуктів, у т. ч. харчування для дітей, які голодують. Він додав, що працівники гуманітарного конвою не змогли зупинити масові грабунки через погрози з боку озброєних бойовиків, які спрямовували на них зброю. Стефан Дужаррік додав, що таке втручання солдатів у гуманітарну місію є неприйнятним та «підриває здатність ООН постачати допомогу туди, де вона потрібна».
Ці інциденти призведуть до погіршення ситуації з голодом у північній Ефіопії, де допомоги харчами потребують понад 9 млн людей. ООН уже закликала усі сторони військового конфлікту поважати та захищати персонал гуманітарної допомоги. Комболчу контролюють бойовики з Народного фронту визволення Тиграю, тоді як Дессі, ймовірно, повернули під свій контроль урядові сили.
Як повідомляв «Міст», в ООН заявили про голод в Ефіопії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply