Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Онтаріо запроваджує нову тактику продажу житла

Автор:

|

Квітень 26, 2022

|

Рубрика:

Онтаріо запроваджує нову тактику продажу житла

Онтарійський уряд запроваджує нові правила продажу нерухомості, які дозволять продавцям житла порівнювати ціни, які пропонують покупці, та розкривати деталі конкурентних пропозицій. Теперішня система полягає в тому, що люди роблять пропозиції з продажу будинку наосліп, не знаючи, наскільки вищі ціни пропонують їхні конкуренти. Нові правила нададуть продавцям можливість вибрати відкритий процес пропозиції. «Продавці більше не будуть обмежені у продажу своєї власності через закриту або традиційну систему пропозицій, — заявив Росс Романо, міністр споживчих послуг. — Завдяки цим змінам працьовиті жителі Онтаріо можуть бути спокійними, знаючи, що наш уряд підтримує їх, коли вони вступають на шлях придбання житла».
Наразі ще неясно, які саме деталі продавцям дозволять розкривати відповідно до цієї постанови та скільки аґентів із нерухомості погодяться взяти участь у цьому процесі.
Нова тактика продажів є частиною більш масштабних змін до Закону про довірчі послуги у сфері нерухомості (TRESA), які набудуть чинності 1 квітня 2023 року. Ці зміни передбачають новий етичний кодекс для аґентів із нерухомості, спрощення стандартизованих форм і розширення повноважень Ради з нерухомості Онтаріо (RECO), що регулює орган, який забезпечує дотримання правил для продавців і брокерів. «Ці правила також дозволять RECO переслідувати недобросовісних аґентів, які використовують вразливих жителів Онтаріо у своїх цілях шляхом посилення дисциплінарних процедур і розширення сфери своєї юрисдикції, — пояснив п. Романо. — Наділяючи RECO цими повноваженнями, ми спрощуємо та прискорюємо процес, необхідний для вирішення проблем, та забезпечуємо реальні наслідки для тих, хто діє несумлінно».
Нові правила з’явилися після прогнозів брокерської компанії нерухомості Royal LePage. Ціни на житло зростуть приблизно на 15 % до четвертого кварталу ц. р.
У рекордному першому кварталі Royal LePage заявила, що середня ціна будинку в Канаді зросла на 25,1 % порівняно з минулим роком і становить близько 856 900 CAD. Очікується, що до кінця 2022-го середня ціна будинку в GTA перевищить 1,3 млн CAD.
Як повідомляв «Міст», дозвіл на проживання в Онтаріо коштує 200 тис.

About Author

Meest-Online