Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Окупанти випустили довідник для колаборантів в Україні

Автор:

|

Серпень 13, 2022

|

Рубрика:

Окупанти випустили довідник для колаборантів в Україні

У РФ з’явився спеціальний довідник для зрадників і колаборантів в Україні. Окупанти закликали «співчутливців» здійснювати саботаж роботи за соціально важливими напрямами. Документ налічує 14 сторінок і має таку назву — «Довідник для громадян України з організації опору київському маріонетковому уряду». Він дає докладні поради, як саботувати роботу практично за всіма соціально важливими напрямками.
«Довідник щедрий на пропаґанду, містить багато ненависті до всього українського (цитата: «селюки, які прорвалися до Києва, формують нову реальність») із відповідним набором термінології: «київська хунта», «маріонетковий уряд», «навики» тощо), — зазначили в ГУР.
Постулати з «довідника» повністю копіюють класичні засади радянської бюрократії: коли вас проситимуть дати пораду, відповіді давайте заплутані й алогічні; збільшуйте кількість документів; запровадьте плани та звіти за день/тиждень/місяць/квартал; пишіть якнайбільше запитів у різні інстанції; використовуйте ліків і перев’язувальних матеріалів більше, ніж маєте таку потребу.
Як повідомляв «Міст», учителям-колаборантам видали по 1 300 грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply