Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Нижня палата Конґресу підтримала статус 51-го штату США

Автор:

|

Червень 28, 2020

|

Рубрика:

Нижня палата Конґресу підтримала статус 51-го штату США
Вашинґтон, столиця США

Нижня палата Конґресу США, яку контролюють демократи, прийняла символічний законопроєкт про наділення округу Колумбія статусом 51-го американського штату. Тим не менш, документ не має шансів стати законом, адже проти нього категорично виступають республіканці й особисто Дональд Трамп. Він пообіцяв накласти вето на цей законопроєкт, якщо його якимось чином прийме Конґрес.
Документ, який демократи активно просувають за кілька місяців до виборів президента США, має намір підкреслити для виборців пріоритети Демократичної партії та продемонструвати рішучість проводити зміни. Населення Вашинґтона майже на 50 % складається з афроамериканців, тож надання йому рангу штату символізуватиме додатковий крок для виправлення історичної несправедливості. Адже статус штату для американської столиці, де панує більше демократичних поглядів, дасть змогу його мешканцям обирати за правилами штату представників Демократичної партії до Конґресу, а також на посаду президента США.
Подібний законопроєкт уже вносили на розгляд Конґресу 1993 року, однак його не затвердила жодна палата головного законодавчого органу Сполучених Штатів.
Як повідомляв «Міст», 51-м штатом США знову хоче стати Пуерто-Рико.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply