Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Новий табір для біженців на Лесбосі затопило

Автор:

|

Жовтень 15, 2020

|

Рубрика:

Новий табір для біженців на Лесбосі затопило
Затоплений табір «Кара Тепе»

Табір для біженців, зведений на грецькому острові Лесбос, затопило через потужні зливи. Потоки мулу пошкодили майже сто наметів зі 1,1 тис., облаштованих за допомогою Управління верховного комісара Організації Об’єднаних Націй із питань біженців.
Тимчасовий табір «Кара Тепе» звели впродовж кількох днів після того, як у серпні ц. р. дощенту згорів табір «Морія», в якому мешкали близько 12 тис. людей. У новому таборі оселилися 7,8 тис. біженців і міґрантів.
Зважаючи на те, що табір облаштували для тимчасового перебування людей і їхню долю вирішуватимуть грецька влада й Європейський Союз (ЄС), у ньому бракувало належних умов.
Робоча група Європейської комісії (ЄК) і грецької влади працює над вирішенням питання про розміщення людей в інших житлах. Так, у середині вересня Урсула фон дер Ляєн, голова ЄК, повідомила, що ЄС і Греція можуть спільно створити на острові Лесбос новий табір, яким могли б опікуватися Греція й аґенції ЄС. Анґела Меркель, канцлерка Німеччини, цю ідею підтримала. На її думку, це стало б важливим кроком на шляху до європеїзації міґраційної політики.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply