Нові правила щодо стрімінгових платформ у Канаді

Оттава пропонує внести певні поправки, зі застосуванням фінансових санкцій, аби стрімінгові платформи, що переживають період бурхливого зростання прибутків, підпорядковувалися таким же суворим правилам, як і традиційні мовники. Пропозиції, які ліберальний уряд вніс 3 листопада, спрямовані на забезпечення того, щоб потокові платформи, такі як Netflix і Spotify, підпадали під дію закону «Про мовлення» в новій категорії «онлайн-підприємств».
У рамках законопроєкту також пропонують наділити Canadian Radio-television and Telecommunications Commission (CRTC) новими повноваженнями вимагати від організацій мовлення та стрімінгових компаній виділяти кошти на підтримку канадської музики, літератури, діячів мистецтва і продюсерів.
У пояснювальній записці йдеться, що якщо CRTC застосує ті ж вимоги щодо канадського контенту до традиційних мовникам і стрімера, то до 2023-го віртуальні платформи можуть внести в канадський контент до 830 млн CAD. Законопроєкт передбачає, що CRTC стане державним регулятором віртуальних мовників, в коло обов’язків якого може увійти визначення, чи є хорошою ідеєю надання додаткових бонусів мовникам, котрі продюсують фільм про корінні народи, расові меншини або французькою мовою. У пояснювальній записці зазначили, що працівникам CRTC, можливо, доведеться дати визначення, що кваліфікується як канадський контент і чи враховує це визначення авторську або інтелектуальну власність.
Як повідомляв «Міст», українські студії дубляжу стали партнерами Netflix.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо