Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Нові правила щодо стрімінгових платформ у Канаді

Автор:

|

Листопад 10, 2020

|

Рубрика:

Нові правила щодо стрімінгових платформ у Канаді

Оттава пропонує внести певні поправки, зі застосуванням фінансових санкцій, аби стрімінгові платформи, що переживають період бурхливого зростання прибутків, підпорядковувалися таким же суворим правилам, як і традиційні мовники. Пропозиції, які ліберальний уряд вніс 3 листопада, спрямовані на забезпечення того, щоб потокові платформи, такі як Netflix і Spotify, підпадали під дію закону «Про мовлення» в новій категорії «онлайн-підприємств».
У рамках законопроєкту також пропонують наділити Canadian Radio-television and Telecommunications Commission (CRTC) новими повноваженнями вимагати від організацій мовлення та стрімінгових компаній виділяти кошти на підтримку канадської музики, літератури, діячів мистецтва і продюсерів.
У пояснювальній записці йдеться, що якщо CRTC застосує ті ж вимоги щодо канадського контенту до традиційних мовникам і стрімера, то до 2023-го віртуальні платформи можуть внести в канадський контент до 830 млн CAD. Законопроєкт передбачає, що CRTC стане державним регулятором віртуальних мовників, в коло обов’язків якого може увійти визначення, чи є хорошою ідеєю надання додаткових бонусів мовникам, котрі продюсують фільм про корінні народи, расові меншини або французькою мовою. У пояснювальній записці зазначили, що працівникам CRTC, можливо, доведеться дати визначення, що кваліфікується як канадський контент і чи враховує це визначення авторську або інтелектуальну власність.
Як повідомляв «Міст», українські студії дубляжу стали партнерами Netflix.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply