Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Нова зустріч радників «Нормандської четвірки»

Автор:

|

Січень 13, 2021

|

Рубрика:

Нова зустріч радників «Нормандської четвірки»
На зустрічі радників

У Відомстві канцлера Німеччини у Берліні 12 січня провели зустріч політичних радників глав країн нормандського формату. Українську сторону представляли Андрій Єрмак, глава Офісу президента (ОПУ), та Олексій Резников, віцепрем’єр і міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Російську делегацію очолив Дмитро Козак заступник голови адміністрації президента Російської Федерації.
На перемовинах обговорили стан виконання домовленостей паризького саміту 9 грудня 2019-го, і підготовку до нового саміту. Нагадаємо, що торік провели чотири такі зустрічі, остання з яких — 11 вересня.
Сторони торкнулися всіх питань порядку денного — від безпеки до гуманітарних. В ОПУ запевняють, що дискусія була непростою, але мала конструктивний характер. При цьому всі сторони наголосили на важливості дотримання режиму припинення вогню на Донбасі. «Під час зустрічі українська сторона акцентувала увагу на питаннях безпеки і необхідності посилення домовленостей про безпеку», — йдеться в повідомленні.
Андрій Єрмак подякував німецькому уряду за організацію зустрічі, а також висловив подяку партнерам із Німеччини та Франції за підтримку України на шляху до встановлення миру на Донбасі.
На зустрічі також була присутня Хайді Грау, спеціальна представниця Організації безпеки та співпраці в Європі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України щодо Донбасу в Мінську (Булорусь). Продовження зустрічі на рівні політичних радників відбудеться в п’ятницю, 22 січня.
Як повідомляв «Міст», відеоконференція «нормандської четвірки» ні до чого не призвела.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply