Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Нова посада Наомі Кемпбелл обурила жителів Кенії

Автор:

|

Січень 14, 2021

|

Рубрика:

Нова посада Наомі Кемпбелл обурила жителів Кенії
Наомі Кемпбелл

Міністерство туризму Кенії призначило британську супермодель Наомі Кемпбелл представляти інтереси країни на міжнародному рівні. Ця новина обурила жителів Кенії і вони залишили гнівні коментарі під публікацією відомства у Twitter.
Вони заявили, що п. Кемпбелл не надається для цієї посади, бо для цього потрібна уродженка Кенії. «Чому вони не вибрали Люпіту Ніоно (кенійсько-мексиканська актриса театру і кіно. — Ред.), для того щоб ми просували образ справжньої рідної Кенії», — написав один читач. Інша користувачка вважає, що на посаду могла претендувати Аюма Насеньяна (кенійська модель) або Дебра Санайпей (кенійська активістка і політикиня).
Їх підтримав ще один місцевий житель: «Це свідчить про те, що ви не довіряєте Кенії в просуванні своєї країни. Чому вам так важливо найняти британку для просування туризму в Кенії? Цей колоніальний менталітет завдав шкоди туристичній індустрії Кенії. Ми весь час бачимо себе пригнобленими».
Проте Наджиб Балала, секретар Міністерства туризму, заявив, що призначення Наомі Кемпбелл амбасадором є необхідним кроком для просування та розвитку туристичного сектора Кенії. Нагадаємо, що в 1886-1963 рр. Кенія була британською колонією.
Як повідомляв «Міст», Наомі Кемпбелл раніше зганьбилася.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply