Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Німецький суд відмовив екологам у позові щодо ПП2

Автор:

|

Листопад 18, 2021

|

Рубрика:

Німецький суд відмовив екологам у позові щодо ПП2

«Північний потік-2»

Вищий адміністративний німецького суд м. Грайфсвальд відхилив позов екологічної організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) щодо газогону «Північний потік-2» (ПП2). Екологи вимагали доповнити рішення про планування газогону дослідженням ризиків, пов’язаних із небезпечними викидами метану. У своєму позові вони послалися на нові дослідження про вплив метану на довкілля.
У суді відповіли, що газогон уже перевірили на газонепроникність, як цього вимагають правила безпеки. Також там зазначили, що рішення про затвердження планування газогону вже врахувало оцінку вплину на довкілля, зокрема, викиду метану.
Тож організація анонсувала нові судові позови проти дозволу на будівництво та експлуатацію ПП2. У DUH заявили, що вплив цього газогону на клімат залишається неконтрольованим. «Після затвердження планування газогону стали відомою нова інформація про масштаби та наслідки викидів метану в ланцюжку постачання природного газу. Це не відіграло жодної ролі у попередньому процесі затвердження. Метан є основним компонентом природного газу та надзвичайно шкідливий для клімату», — наголосили екологи.
У січні ц. р. DUH уже блокував прокладання труб російського газогону. Ця організація спільно з Союзом охорони природи та біорозмаїття оскаржувала рішення про додатковий дозвіл на будівництво ПП2 у водах Німеччини. Так вони заморозили будь-які роботи на період оскарження.
Як повідомляв «Міст», «Газпром» прагне позитивної сертифікації ПП2.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply