Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Німецьких комуністів не допустили до участі у виборах

Автор:

|

Липень 12, 2021

|

Рубрика:

Німецьких комуністів не допустили до участі у виборах

Німецька виборча комісія постановила, що Комуністична партія Німеччини (DKP) тимчасово не допущена до участі у виборах до федерального парламенту 26 вересня ц. р. через недотримання необхідних формальностей. Комісія встановила, що DKP, заснована 1968 року, втратила свій статус політичної партії через те, що не раз не надавала владі необхідні звіти про свою діяльність у встановлені терміни.
2017-го DKP набрала всього 11 558 голосів за пропорційним підрахунком по країні. Водночас, до виборів допустили Марксистсько-ленінську партію Німеччини (MLPD), яка набрала на останніх виборах 29 785 голосів. Також до виборів допустили Асоціацію виборців Південного Шлезвіга (SSW), партію данської меншини Німеччини й етнічну група фризів. Останні сподіваються отримати хоча б одне місце в Бундестазі — це може стати можливим, оскільки комісія оголосила її партією національної меншини, для якої не застосовують п’ятивідсотковий поріг. Крім них, до виборів допустили Партію III, хоча Федеральне управління захисту конституції Німеччини класифікувало її як «крайню праву» партію з членами, котрі належать до «неонацистського середовища».
Федеральний виборчий комісар зазначив, що перевірка комісії стосувалася тільки процедурних вимог, а не питань, пов’язаних з політичними поглядами. Зараз у Бундестазі представлені шість політичних груп: консервативний альянс Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС), соціал-демократи (СДПН), крайня права «Альтернатива для Німеччини» (AfD), ліберальні «Вільні демократи», крайні «ліві» Die Linke і «зелені».
Як повідомляв «Міст», у Росії комуністи потіснили партію Путіна.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply