Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Нідерланди почали нове розслідування у справі MH17

Автор:

|

Липень 20, 2020

|

Рубрика:

Нідерланди почали нове розслідування у справі MH17
Євген Єнін

Євген Єнін, заступник міністра закордонних справ України, заявив, що Нідерланди розпочали нове розслідування у справі про катастрофу малайзійського літака рейсу MH17 на Донбасі 2014 року, яке Російська Федерація (РФ) намагається використати для пропаґанди.
Напередодні підконтрольні Кремлю засоби масової інформації поширили заяву про початок розслідування нібито проти України для з’ясування, чому Київ не закрив повітряний простір над Донбасом після початку бойових дій. Євген Єнін назвав цю інформацію російською пропаґандою та зазначив, що розслідування стосується саме дій РФ напередодні катастрофи.
«Росія як тоді, так і зараз не може пояснити, чому вона закрила свій повітряний простір поблизу українсько-російського кордону в районі Донбасу саме з 00.01 17 липня 2014 року. Саме після того, як російський «Бук» перетнув кордон і за кілька годин до збиття цим «БУКом» малайзійського Boeing», — пояснив він.
Водночас Франсуа-Філіп Шампань, міністр закордонних справ Канади, підтвердив, що бортові самописці збитого над Тегераном українського лайнера привезли до Франції. «Чорні скриньки» рейсу PS752 прибули до Парижа, де їх, як очікується, доправлять у Бюро з розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації», — написав він у Twitter і додав, що чиновники з Ради з транспортної безпеки Канади будуть присутні під час вивчення цих самописців.
Як повідомляв «Міст», у березні ц. р. розпочався суд над винними у збитті літака рейсу MH17.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply