Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Негромадянам дозволили служити в канадському війську

Автор:

|

Грудень 20, 2022

|

Рубрика:

Негромадянам дозволили служити в канадському  війську
Канадські військові

Офіційна Оттава скасувала вимогу щодо обов’язкової наявності канадського громадянства у військовослужбовців Збройних сил країни, дозволивши йти на військову службу постійним жителям. Про це оголосили у Міністерстві оборони. «Постійні жителі Канади становлять важливий, навчений і різноманітний прошарок робочої сили країни. Саме тому Аніта Ананд, міністерка оборони, оголосила, що постійні мешканці тепер можуть подавати заявки на вступ до лав Збройних сил Канади», — йдеться в повідомленні.
Мета цих змін — розширити банк кандидатів, аби дати змогу постійним мешканцям, які відповідають тим же критеріям, що й громадяни Канади, вступати до Збройних сил у ролі нових рекрутів чи офіцерів-кадетів.
Раніше за рідкісними винятками військова служба у Канаді була доступна лише громадянам країни. Утім упродовж останніх кількох років Збройні сили Канади постали перед кризою кадрів і мають складнощі зі залученням 8 тис. нових військовослужбовців, передбачених чинною оборонною доктриною. Додамо, що за чинними міґраційними планами, між 2023-м і 2025 роками до Канади має прибути майже 1,5 млн нових постійних мешканців.
Як повідомляв «Міст», у боях за Україну загинув іще один канадець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply