Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Небога Трампа готує до виходу в світ книжку про свого дядька

Автор:

|

Липень 04, 2020

|

Рубрика:

Небога Трампа готує до виходу в світ книжку про свого дядька
Мері Трамп написала книжку про Дональда Трампа

Окрилена успіхом Джона Болтона, Мері Трамп, небога президента США, намагається через суд отримати дозвіл на публікацію своєї книжки, у якій вона має намір оприлюднити пікантні дані про теперішнього господаря Овального кабінету.
Книжка називається «Занадто багато і ніколи не вистачає: як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину на світі». В її описі зазначили, що авторка має намір «пролити світло на похмуру історію» сім’ї чинного американського лідера.
Роберт Трамп, його молодший брат, домагається, щоб суд заборонив видання книжки,заплановане на кінець липня ц. р. 55-річна Мері стверджує, що родичі пішли на обман, щоб переконати її підписати договір про нерозголошення. Вона запевняє, її два дядьки і тітка збрехали їй про справжній обсяг спадщини. «Я покладалася на хибну оцінку, яку надали мені дядьки і тітка, і ніколи не погодилася б ні на що, якби знала справжню вартість активів», — заявила небога президента.
Суд у Покіпсі (штат Нью-Йорк) задовольнив позов Роберта Трампа і тимчасово заборонив видавати книгу. Але це рішення скасував апеляційний суд, прийнявши до уваги те, що видавничий дім Simon and Schuster надрукував уже близько 75 тис. примірників книги і розпочав приймати попередні замовлення.
Видання The Daily Beast повідомило, що Мері Трамп розповідає про свою роль у розслідуванні газети The New York Times, яка дізналася, що Дональд Трамп за допомогою податкових схем привласнив собі понад 400 млн USD бізнесу Фреда Трампа, свого батька, у сфері нерухомості у перерахунку на сьогоднішні ціни.
Мері Трамп — донька Фреда Трампа-молодшого. Він страждав від алкоголізму і помер 1981-го у віці 42 років від серцевого нападу. Як стверджує The Daily Beast, небога глави держави звинувачує у своєї книзі Дональда і Фреда Трампів у причетності до смерті її батька.
Як повідомляв «Міст», суд відмовив Дональду Трампу в забороні публікації книжки Джона Болтона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply