Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Навальний сидітиме в «Матроській тиші»

Автор:

|

Січень 19, 2021

|

Рубрика:

Навальний сидітиме в «Матроській тиші»
Олексій Навальний перед арештом

Російського опозиціонера Навального, котрого напередодні заарештували на 30 днів, відправили до слідчого ізолятора (СІЗО). Його будуть утримувати в «Матроській тиші» в Москві. Про це повідомив Фонд боротьби з корупцією. Своєю чергою, в Громадській наглядовій комісії (ГНК) Москви повідомили, що Олексія Навального помістили в тримісну камеру.
В’язня сумління відвідали Олексій Мельников, секретар ГНК, і Георгій Волков, голова столичної ГНК. Останній розповів, що п. Навальний встиг поснідати в поліції в Хімках, а вечеряв уже в СІЗО. Крім цього, прийняв водні процедури, був забезпечений постіллю, білизною, необхідним посудом, йому видали гігієнічний набір, все, що потрібно.
Зараз бранець сидить сам один у тримісній камері карантинного відділення, позаяк прибув з-за кордону. Карантинні заходи триватимуть два тижні. У нього є холодильник, чайник, телевізор, гаряча вода. Члени ГНК вказали, що він може замовляти необхідне харчування і речі через родичів.
Георгій Волков розповів, що п. Навальний радий повернутися до Росії, він подякував за підтримку і повідомив, що на нього не здійснюють жодного тиску — ні морального, ні фізичного. Через членів ГНК він передав родичам список необхідних йому речей.
Як повідомляв «Міст», Олексій Навальний повернувся до Росії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply