Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Навальний розповів, що трапилося з ним у літаку

Автор:

|

Жовтень 02, 2020

|

Рубрика:

Навальний розповів, що трапилося з ним у літаку
Олексій Навальний

Російський опозиціонер Олексій Навальний розповів про те, що сталося з ним в літаку після отруєння. «Я був радий, що ніхто з мого оточення не подумав, що я не повернуся, — сказав він. — Тепер моя робота — залишатися хлопцем, який не боїться. Й я не боюся».
Політик переконаний, що за його отруєнням в Томську стоїть російська влада, але має намір продовжити займатися політичною агітацією, їздити реґіонами Росії, зупинятися в готелях і пити воду в номерах».
На летовищі він очувався добре. А в літаку відчув, що щось не так. Коли вийшов у туалетну кімнату і вмився, то почувався все гірше, хоча болю не було. Вийшовши з туалету, він звернувся до стюарда, а після цього впав на підлогу і втратив свідомість.
За словами п. Навального, отрута потрапила йому на шкіру в номері готелю в Томську перед від’їздом в аеропорт. Він наголосив на необхідності провести обстеження його одягу, який був на ньому в день від’їзду.
Натомість Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Російської Федерації, заявив,
що з Олексієм Навальним працюють західні спецслужби. «Не пацієнт працює зі західними спецслужбами, а західні спецслужби працюють з ним, — упевнений він. — Я навіть можу сказати конкретно: з ним працюють фахівці ЦРУ США в ці дні». Він також назвав висловлювання опозиціонера на адресу Путіна образливими. «Ми вважаємо, що подібні звинувачення на адресу президента РФ є абсолютно безпідставними і неприпустимими», — зазначив чиновник, коментуючи висловлювання п. Навального про причетність Путіна до його отруєння. Сам же Путін у розмові з Еммануелем Макроном, президентом Франції, припустив, що Олексій Навальний міг отруїти себе сам!
Тепер п. Навальний через закиди в роботі з фахівцями західних спецслужб повідає на п. Пєскова до суду.
Як повідомляв «Міст», поки Навальний був у комі, в РФ заарештували його квартиру.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply