Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Наркомафія намагалася відбити в поліції сина свого боса

Автор:

|

Січень 09, 2023

|

Рубрика:

Наркомафія намагалася відбити в поліції сина свого боса
На місці протистояння

У збройних сутичках, що сталися через арешт Овідіо Гусмана, боса наркокартелю в північному штаті Сіналоа у Мексиці, загинули 19 імовірних членів банди та десятеро правоохоронців. Про це повідом Луїс Кресенсіо Сандовал, міністра оборони країни.
Мексиканські сили безпеки затримали 32-річного сина ув’язненого «злодія в законі» Хоакіна Ель Чапо Гусмана, що спричинило сутички та перестрілки з членами наркокартелю. Підозрюваного евакуювали гелікоптером з будинку, де його затримали, й доправили до федеральної в’язниці суворого режиму в Мехіко.
У відповідь члени потужного картелю Сіналоа, який колись очолював сам Ель Чапо, вдалися до насильства, підпалюючи автомобілі, блокуючи дороги та вступаючи в перестрілки зі силами безпеки в адміністративному центрі провінції місті Куліакані й навколо нього. У провінції Сіналоа відтепер посилюють присутність сил безпеки для захисту населення, незабаром до реґіону прибуде ще 1 тис. військовослужбовців. Андрес Мануель Лопес Обрадор, президент Мексики, заявив, що наразі не планує екстрадиції Овідіо Гусмана до Сполучених Штатів, куди 2017-го відправили його батька й де той відбуває ув’язнення.
США роками домагалися екстрадиції Гусмана. 2021-го Державний департамент навіть оголосив винагороду в 5 млн USD за інформацію, що допоможе його затримати й заарештувати. Гусману на прізвисько Миша у Сполучених Штатах висунули звинувачення у змові з метою ввезення кокаїну, метамфетаміну та марихуани. Державний департамент заявив, що він керував лабораторіями метамфетаміну в Сіналоа, які виробляли більше 2,2 тис. кг наркотику щомісяця. 2019 року сили безпеки ненадовго затримали Овідіо Гусмана, але після погроз відпустили.
Як повідомляв «Міст», мексиканські військові вторглися до США з марихуаною.

About Author

Meest-Online