Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Найманці «Ваґнера» застосували в Лівії хімічну зброю

Автор:

|

Квітень 25, 2020

|

Рубрика:

Найманці «Ваґнера» застосували в Лівії хімічну зброю
Найманці Ваґнера

В уряді національної злагоди Лівії заявили, що російські найманці з так званої приватної військової компанії «Ваґнер» застосували у Тріполі, столиці країни, хімічну зброю — нервово-паралітичний газ. Про це повідомив Фатхі Башаг, міністр внутрішніх справ Лівії. Він наголосив, що росіяни, котрі воюють на боці генерала Халіфи Хафтара, застосовують заборонені речовини в боях у районі Салах ад-Дін на півдні міста.
Також міністр додав, що кількох бійців проурядових сил застрелили снайпери після того, як їх обробили нервово-паралітичним газом. «Це не могла зробити жодна сторона, крім найманців із «групи Ваґнера», — стверджує п. Башага.
Раніше єгипетський журналіст Амру Салахуддін у соціальних мережах описував, як після бомбардування Салах ад-Діна авіацією генерала Хафтара кілька бійців проурядових сил попадали на землю, їх трусило, і вони не могли дихати. Також у Мережі з’явилися публікації, ймовірно, лівійського лікаря, котрий запевняє, що повідомлення про атаку вказують на використання запалювальних боєприпасів із білим фосфором. Нагадаємо, що Конвенція про конкретні види звичайної зброї забороняє використовувати такі снаряди біля населених територій, однак Лівія у ній участі не бере.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply