Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Найбідніші країни борги МВФ не платитимуть

Автор:

|

Квітень 16, 2020

|

Рубрика:

Найбідніші країни борги МВФ не платитимуть
Крісталіна Ґеорґієва

Міжнародний валютний фонд (МВФ) ухвалив рішення звільнити від сплати за боргами на шість місяців 25 найбідніших країн світу. «Наша виконавча рада затвердила негайне полегшення тягаря заборгованості для 25 країн-членів МВФ у рамках переглянутого механізму — трастового фонду для обмеження і подолання наслідків катастроф МВФ як частину заходів Фонду для допомоги у подоланні наслідків пандемії Covid-19», — заявила Крісталіна Ґеорґієва, директорка МВФ.
У МВФ сподіваються, що це рішення допоможе цим країнам направити більше своїх коштів на медицину й інші сфери, задіяні у боротьбі з викликаною новим коронавірусом та наслідками пандемії. Цей трастовий фонд може надати близько 500 млн USD допомоги завдяки грантам різних країн світу — Великої Британії, США, Японії, Нідерландів, Китаю й інших. Посадовиця закликала й інших донорів надати гроші МВФ для поповнення цього трастового фонду, щоб він міг продовжувати звільняти від боргів бідні країни упродовж наступних двох років.
До 25 країн, на які поширюватиметься допомога МВФ, належать Афганістан, Бенін, Буркіна-Фасо, Гаїті, Ґамбія, Ґвінея, Ґвінея-Бісау, Коморські Острови, Ємен, Демократична Республіка Конґо, Ліберія, Мадагаскар, Малаві, Малі, Мозамбік, Непал, Ніґер, Руанда, Сан-Томе та Прінсіпі, Соломонові Острови, Сьєрра-Леоне, Таджикистан, Тоґо, Центральноафриканська Республіка та Чад. України в цьому переліку немає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply