Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

На тілі Марії Колесникової є забої

Автор:

|

Вересень 12, 2020

|

Рубрика:

На тілі Марії Колесникової є забої
Марія Колесникова

Затримана у Білорусі членкиня Координаційної ради опозиції Марія Колесникова планує скласти звернення щодо встановлення винних у її «викраденні та насильницькому вивезенні на кордон». Про це повідомила Людмила Козак, адвокатка опозиціонерки.
За її словами, опозиціонерка перебуває у слідчому ізоляторі (СІЗО) та попри пережитий за останні дві доби стрес почувається добре та бадьоро. Із нею в камері сидять ще шестеро затриманих жінок. «У СІЗО Марії надавали допомогу: у неї піднімався тиск і турбувало серце. На тілі є забої, болять руки, позаяк її силою заштовхали в машину та утримували», — йдеться зазначила правниця. Вона планує звернутися до слідчого зі заявою про проведення судово-медичної експертизи.
Водночас, за словами п. Козак, Марія Колесникова не має жодних документів про затримання, за винятком постанови щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, санкціонованого Генеральною прокуратурою Білорусі. «Не вказано хто, коли, де вона її затримав. Тож не зрозуміло, з якого часу вести десятиденний термін, встановлений для пред’явлення звинувачення щодо підозрюваної, взятої під варту», — наголосила вона.
Сама ж затримана розцінює події останніх днів як викрадення. Вона розповіла, що їй погрожували фізичною розправою, за цим фактом вона також планує подати заяву.
Як повідомляв «Міст», на маневри до Білорусі приїхали військові з РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply