Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

На місцевих виборах у Ґраці перемогли комуністи

Автор:

|

Вересень 28, 2021

|

Рубрика:

На місцевих виборах у Ґраці перемогли комуністи
Себастіан Курц

В австрійському місті Ґрац, який є другим найбільшим за населенням містом Австрії, на місцевих виборах перемогла Комуністична партія Австрії (KPО). 223 512 жителів Ґраца обирали нову муніципальну раду і результат став несподіванкою: комуністи випередили Австрійську народну партію (ОVP) і зайняла перше місце.
За KPО проголосували близько 29 % виборців, що на 8,6 % більше, ніж на минулих виборах. Натомість ОVP, яку на федеральному рівні очолює канцлер Себастіан Курц, погіршила свій результат більш ніж на 12 %, набравши близько 25,7 % голосів. Третє місце на виборах у Ґраці зайняла Партія зелених із результатом 17 %, що на 7 % краще, якщо порівнювати з попередніми виборами.
Явка на місцевих виборах у столиці федеральної землі Штирія, була меншою за 50 %. Сігфрід Наґль, бургомістр Ґраца і керівник місцевого осередку ОVP, заявив, що покидає свою посаду.
Водночас відбулися вибори в ландтаг федеральної землі Верхня Австрія, які також завершилися з несподіваним результатом. Хоча й ОVP зберегла там лідерство, вона набрала 36,7 % голосів, а в місцевий парламент також сенсаційно потрапив рух короноскептиків «Люди-Свобода-Основні права (MFG), за який проголосували більше 6% виборців. MFG виступає за скасування обмежень, прийнятих для боротьби з пандемією Covid-19, і відкидає необхідність носіння масок, проведення тестів і вакцинації.
Як повідомляв «Міст», на виборах у ФРН перемогли соціал-демократи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply