Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

На Кубі запровадили надзвичайний стан

Автор:

|

Липень 13, 2021

|

Рубрика:

На Кубі запровадили надзвичайний стан
Міґель Діас-Канель серед учасників протестів

Тисячі кубинців вийшли на вулиці від Гавани до Сантьяго, невдоволені діями влади під час пандемії коронавірусу. Громадяни протестують проти бездіяльності влади під час карантинних обмежень, які тривали місяцями. Соціальний гнів зумовлений нестачею продуктів і ліків з початку епідемії Covid-19, коли Куба перебувала під санкціями США.
Протести відбувалися на тлі нового максимуму випадків коронавірусу і смертей від цієї хвороби. Міґель Діас-Канель, президент і глава Комуністичної партії, виступив перед народом і заявив, що США несуть відповідальність за ці заворушення. Також він закликав прихильників протистояти «провокаціям». Відтак, на Кубі запровадили надзвичайний стан. До столиці країни ввели війська і додаткові підрозділи сил безпеки.
А тим часом Джейк Салліван, помічник президента США з національної безпеки, застеріг кубинську владу від застосування сили проти учасників протесту. «Сполучені Штати підтримують свободу вираження думок і зборів у масштабах всієї країни, і рішуче засудили б будь-яке насильство або напади на мирних протестувальників, які здійснюють свої універсальні права», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», банки Куби не приймають долари США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply