Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

На кордоні РП і РБ померла однорічна дитина

Автор:

|

Листопад 20, 2021

|

Рубрика:

На кордоні РП і РБ померла однорічна дитина
Польські військові встановлюють загородження проти нелегальних міґрантів

У лісі на польсько-білоруському кордоні загинула однорічна дитина міґрантів. Про це заявили рятувальники Польського центру міжнародної допомоги. Зокрема, близько другої години ночі рятувальники отримали повідомлення про людей у лісі, які потребують допомоги. На місці рятувальники знайшли зневодненого та голодного чоловіка зі сильним болем у животі. «Крім нього, допомоги потребувала одна сирійська пара. У чоловіка рвана рана на руці, а в жінки колота рана на гомілці. Їхня однорічна дитина померла в лісі», — додали рятувальники. Як з’ясувалося, міґранти зі Сирії блукали лісом у Республіці Білорусь (РБ) понад півтора місяці.
Медична рятувальна група Республіки Польща (РП) є групою швидкого реагування на гуманітарні кризи. Її учасники стежать, щоб люди, які отримали допомогу, не залишилися на самоті. «Вони отримують гуманітарну допомогу. Ми не залишаємо людей без допомоги», — пояснили рятувальники.
Своєю чергою, Мацей Щеснович, голова правління мусульманської релігійної громади Бохоніки, повідомив, що на кордоні загинули вже 11 осіб, а однорічне немовля стало 12-м у цьому списку.
Як повідомляв «Міст», Лукашенко просить у Путіна ракети, які можуть обстрілювати Київ і Варшаву.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply