Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

На Канарські острови прибули більше тисячі міґрантів

Автор:

|

Жовтень 13, 2020

|

Рубрика:

На Канарські острови прибули більше тисячі міґрантів
Канарські острови

Представники «Червоного хреста» повідомили, що на Канарські острови Іспанії прибула найбільша кількість міґрантів із 2006 року лише впродовж 48 годин. 1 015 осіб висадилися на 485 човнах на семи іспанських островах. Вони перетнули Атлантичний океан на невеликих рибальських човнах і їх зустріли морські рятувальні кораблі неподалік від островів.
Більшість міґрантів прибули з Північної Африки або африканських країн на південь від Сахари. «Червоний хрест» поінформував, що загалом вони здорові, хоча у декого спостерігали симптоми переохолодження. За словами чиновника, всі вони пройшли тестування на новий коронавірус. Місцеві політики закликали іспанський уряд надати їм більше ресурсів.
За словами аналітиків і правозахисних організацій, влада Марокко посилила заходи безпеки на своєму середземноморському узбережжі, тому торговці людьми і міґранти змушені ризикувати небезпечним переходом на Канарські острови, які розташовані приблизно за 60 миль на захід від Атлантичного узбережжя.
Останніми роками в Іспанії спостерігали зростання морської міґрації, але за період із січня по вересень ц. р. потік міґрантів скоротився майже на 5,8 %. Однак, згідно з даними Міністерства внутрішніх справ, кількість прибульців на Канарські острови збільшилася на 523,7%.
Як повідомляв «Міст», український капітан врятував від смерті 27 міґрантів і застряг у морі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply