Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

На Філіппінах релігійні фанатики спалили жінку

Автор:

|

Вересень 02, 2022

|

Рубрика:

На Філіппінах релігійні фанатики спалили жінку
Теофіла Камоньяй

11 членів однієї родини зі села Баліваган (провінція Східний Місаміс), які є послідовниками місцевого релігійного культу на Філіппінах, на чолі з 20-річним лідером Крісанто Ерсильєю кинули в багаття Теофілу Камоньяй для проведення ритуалу очищення від гріхів.
Молодик оголосив себе гуру, в якого вселився дух засновника Філіппінської асоціації благодійних місіонерів Томаса Еуґеніо. Останній помер 2004-го, він заявляв, що є втіленням Святого Духа. Сусіди, які стали свідками цього знущання, прибігли на місце злочину та зупинили ритуал. Вони доправили постраждалу до лікарні, та вона пізніше померла від численних опіків.
Поліція заарештувала сімох підозрюваних, у т. ч. самого Ерсилью. Ще четверо членів культу залишаються на волі. Правоохоронці заявили, що ще ніколи не мали справу ні з чим подібним. «У такі злочини важко повірити», — зазначив слідчий Роберт Джон Гальдо.
За даними слідства, Ерсилья підмовив родичів, які були послідовниками культу, кинути його бабусю у вогонь, який вони розпалили після того, як він побив її за «великі гріхи». Ерсільї й іншим підозрюваним висунули звинувачення у вбивстві.
Як повідомляв «Міст», президентом Філіппін став син колишнього диктатора.

About Author

Meest-Online