Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

На акції протесту в Берліні затримали понад 100 осіб

Автор:

|

Квітень 26, 2020

|

Рубрика:

На акції протесту в Берліні затримали понад 100 осіб
Учасник протестів проти карантину в Берліні

Понад сотню жителів Берліна затримали на акції протесту проти запроваджених владою заборон у зв’язку з поширенням Covid-19. Протести відбувалися на площі Рози Люксембург в центрі міста, в акції взяли участь представники різних політичних течій, загалом майже 1 тис. осіб.
Аби запобігти напливу нових мітинґарів, правоохоронці виставили огорожі. За допомогою гучномовців вони закликали демонстрантів розійтися, адже проводити такі збіговиська зараз заборонено. На організацію демонстрації берлінська влада санкцій не давала.
Акція протесту проти карантинних заходів відбулася й у Штутґарті. За різними оцінками, там зібралося від 350 до 500 осіб. Проте введені в Німеччині обмеження багато засобів масової інформації називають доволі м’якими. Людям дозволили виходити на прогулянки, займатися спортом просто неба, перебувати в парках і скверах за дотримання соціальної дистанції. Працюють крамниці площею не більше 800 кв. м і невеликі базари. Громадянам лише забороняють збиратися більше, ніж по двоє, крім сімей і людей, котрі живуть під одним дахом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply