Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Мультимільйонера та його дружину покарали за брехню

Автор:

|

Лютий 05, 2021

|

Рубрика:

Мультимільйонера та його дружину покарали за брехню
Родні та Катерина Бейкери

Канадського мультимільйонера Родні Бейкера та його дружину, актрису російського походження Катерину, оштрафували на 1,8 тис. CAD за незаконне отримання вакцини від коронавірусної інфекції, призначеної для корінних народів країни. Бейкери на приватному літаку прилетіли в Бівер-Крик, одне з найвіддаленіших поселень Юкона, де живе всього сотня індіанців. Дорослих представників громад корінних народів Канада вакцинує в першу чергу, імунізація інших громадян планується на літо й осінь. Родні та Катерина вирішили не чекати, коли дійде черга до них, а видали себе за працівників місцевого готелю і зажадали вакцинувати їх.
Медики вкололи подружжю вакцину, але потім вирішили перевірити ще раз їхні дані і зателефонували в місцевий готель. Там повідомили, що ніякі Бейкери у них не працюють. Тож лікарі повідомили про подію поліції.
Знайти пару за адресою проходження карантину, який був зазначений в анкеті, не вдалося. Мільйонера та його дружину затримали на летовищі Вайтхорса, коли вони намірялися летіти додому у Ванкувер (провінція Британська Колумбія).
Бейкерів звинуватили у відповідності до закону про надзвичайні цивільні заходи. Він передбачає штраф 900 CAD для кожного. «Ми глибоко стурбовані діями осіб, котрі піддають наших старійшин і вразливих людей ризику через вигоду», — заявила Анджела Деміт, вождь Вайт-Рівера.
Після скандалу Родні Бейкер звільнився з посади генерального директора Great Canadian Gaming Corporation. Ця компанія володіє казино і трасами для перегонів по всій Канаді.
Як повідомляв «Міст», за гострої реакції на щеплення в Канаді виплачуватимуть компенсації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply